درباره ما

شبکه تخفیف چیست؟

راهکاری تشویقی ، خلاقانه و موثر ، جهت جذب مشتریان جدید و سودآوری بیشتر برای صاحبان مشاغل و خدمات می باشد ، با قابلیت های بی نظیری همچون ارائه تخفیفات واقعی از سوی صاحبان مشاغل و خدمات.

مزایای عضویت در شبکه تخفیف کشوری برای پذیرندگان (صاحبان مشاغل و خدمات)

خدمات وسیع جذب مشتری جدید از طریق مشترکین شبکه تخفیف. عقد قرارداد به صورت انحصاری در منطقه جغرافیایی(محله ، خیابان ،کوچه). معرفی و تبلیغات طرف قرارداد از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل . بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی. عقد قرارداد با سازمان ها و ارگان ها ف جهت عضویت پرسنل به عنوان مشترکین و معرفی جهت ارائه خدمات تخفیفی به آنان. ایجاد پنل کاربری برای هر پذیرنده

مزایای مشتریکن شبکه تخفیف

با عضویت در شبکه تخفیف کشوری می توان از صاحبان مشاغل در چهار بخش، مراکز رفاهی ، خرید کالا ، پزشکی و اموزشی ، تخفیفات ویژه و امتیازات منحصر به فرد بگیرید. صرفه جویی در هزینه ها و کمک به اقتصاد خانواده یکی دیگر از مزایای عضویت در شبکه تخفیف کشوری است. شناخته و معتبر بودن مراکز پذیرنده بدین صورت که تمامی پذیرندگان جزء بهترین و دارای استندارهای لازم شغلی می باشد و شما میتوانید با اطمینان خاطر از محصولات و خدمات آنان استفاده کنید . محدوده فعالیت در سرار کشور (30 استان + تهران) . دسترسی آسان و ساده جهت استفاده از مراکز پذیرنده از طریق سایت و اپلیکشین موبایل . استفاده نامحدود ازکارت مشترک شده در شبکه تخفیف کشوری در مدت زمان عضویت (یک سال).

تیم ما

برنامه نویس ارشد

این متن صرفا برای تست میباشد!

مهدیه علی یاری

این متن صرفا برای تست میباشد!

امیر صالحی

این متن صرفا برای تست میباشد!

با ما در تماس باشید

Info@shabaketakhfif.com

02188760036_02188764436

تهران خیابان شهید بهشتی بعد از چهارراه سهروردی پلاک 202